Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!   
 
Matbaacılık - Promosyon - Etiket -Ambalaj ve Reklam Hizmetleri...

 
 

 

Hakkımızda
Baskı sektöründe 25. yılını tamamlayan firmamız Gökçen Matbaacılık, tasarım, baskı, matbaa ve promosyon konularında hizmet vermektedir.
 
Müşterilerimizin baskı, tanıtım, promosyon talepleri konusunda, her zaman doğru seçimlere yönlendirilmesi firmamızın en önemli prensibidir. Profesyonel kurumsal matbaa hizmeti veren firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmektedir. Gökçen Matbaa ekibi; müşterilerine her zaman ilk ve yeni müşteri ilgisi ile  hizmet vermektedir. Aynı zamanda firmamız, müşterilerinin hizmet verdiği sektördeki kurumsal çizgilerinin devamlılığını sağlayan, tasarım ve baskı çalışmalarıyla çözümler üretmektedir.
 
Kurumsal amacımız; kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişim ve dinamik baskı hizmeti verme amacımız  bize her zaman rehberlik etmiştir. Başarılar tesadüf değildir, sürekli olması gerekir.
 
Hizmet anlayışımız; müşteri odaklı çalışmak öncelikli prensibimizdir.
Kaliteli ve doğru  baskı yapabilmek için müşteri ihtiyaçlarını her zaman doğru anlayıp, baskı beklentilerinin üzerinde çözümler oluşturmaktayız.
 
Baskı Kalitesi; doğru seçimler doğru baskı kalitesini beraberinde getiren en önemli etkendir.
 
Yeniliğe açık; Yeniliklere ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve devamlı kendini geliştiren bir matbaa.
 
Mükemmeliyetçi olmak; Baskı işlemine başlarken her teknik aşamada profesyonellik gerektirdiği bilgisinin yanı sıra hep yenilenen heyecanla çalışıyoruz.
 
Teslimat hızı; Teslimatlarımız hep söz verdiğimiz gibi, plana uygun tarihte yapılması bizi biz yapan sözdür.
 
Son söz olarak Biz işimizi  severek yapıyoruz!...


E - Posta Adresiniz :
Mesajiniz :